dzisiaj: 5, wczoraj: 32
ogółem: 712 203
statystyki szczegółowe
TERMINARZ - RUNDA WIOSENNA 2010/2011
Godzina Termin 16 - 19 marzec 2011 r. - sobota
15:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
15:00 GROM Witków - GÓRNIK Boguszów-Gorce
Godzina Termin 16 - 20 marzec 2011 r. - niedziela
15:00 VICTORIA Świebodzice - UNIA Złoty Stok
15:00 NYSA Kłodzko - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
15:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - KRYSZTAŁ Stronie Śl.
15:00 STAL Świdnica - ZJEDNOCZENI Żarów
15:00 POGOŃ Pieszyce - AKS Strzegom
15:00 SPARTA Ziębice - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
Godzina Termin 17 - 26 marzec 2011 r. - sobota
16:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - ZJEDNOCZENI Żarów
Godzina Termin 17 - 27 marzec 2011 r. - niedziela
16:00 UNIA Złoty Stok - SPARTA Ziębice
16:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - GROM Witków
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - AKS Strzegom
16:00 POGOŃ Pieszyce - STAL Świdnica
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
16:00 NYSA Kłodzko - KRYSZTAŁ Stronie Śl.
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - VICTORIA Świebodzice
Godzina Termin 18 - 2 kwiecień 2011 r. - sobota
16:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - POGOŃ Pieszyce
16:00 AKS Strzegom - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
16:00 GROM Witków - SPARTA Ziębice
Godzina Termin 18 - 3 kwiecień 2011 r. - niedziela
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - UNIA Złoty Stok
16:00 VICTORIA Świebodzice - KRYSZTAŁ Stronie Śl.
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - NYSA Kłodzko
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - ZJEDNOCZENI Żarów
16:00 STAL Świdnica - GÓRNIK Boguszów-Gorce
Godzina Termin 19 - 10 kwiecień 2011 r. - niedziela
16:00 UNIA Złoty Stok - GROM Witków
16:00 SPARTA Ziębice - AKS Strzegom
16:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - STAL Świdnica
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
16:00 POGOŃ Pieszyce - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
16:00 ZJEDNOCZENI Żarów - NYSA Kłodzko
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - VICTORIA Swiebodzice
16:00 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
Godzina Termin 20 - 16 kwiecień 2011 r. - sobota
16:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
16:00 AKS Strzegom - GROM Witków
Godzina Termin 20 - 17 kwiecień 2011 r. - niedziela
16:00 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - UNIA Złoty Stok
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
16:00 VICTORIA Świebodzice - ZJEDNOCZENI Żarów
16:00 NYSA Kłodzko - POGOŃ Pieszyce
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - GÓRNIK Boguszów-Gorce
16:00 STAL Świdnica - SPARTA Ziębice
Godzina Termin 21 - 23 kwiecień 2011 r. - sobota
16:00 UNIA Złoty Stok - AKS Strzegom
16:00 GROM Witków - STAL Świdnica
16:00 SPARTA Ziębice - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
16:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - NYSA Kłodzko
16:00 POGOŃ Pieszyce - VICTORIA Świebodzice
16:00 ZJEDNOCZENI Żarów - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - KRYSZTAŁ Stronie Śl.
Godzina Termin 22 - 30 kwiecień 2011 r. - sobota
17:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - GROM Witków
Godzina Termin 22 - 1 maj 2011 r. - niedziela
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - UNIA Złoty Stok
17:00 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - ZJEDNOCZENI Żarów
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - POGOŃ Pieszyce
17:00 VICTORIA Świebodzice - GÓRNIK Boguszów-Gorce
17:00 NYSA Kłodzko - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - SPARTA Ziębice
17:00 STAL Świdnica - AKS Strzegom
Godzina Termin 23 - 3 maj 2011 r. - wtorek
17:00 UNIA Złoty Stok - STAL Świdnica
17:00 AKS Strzegom - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
17:00 GROM Witków - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
17:00 SPARTA Ziębice - NYSA Kłodzko
17:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - VICTORIA Świebodzice
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
17:00 POGOŃ Pieszyce - KRYSZTAŁ Stronie Śląskie
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
Godzina Termin 24 - 7 maj 2011 r. - sobota
17:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - STAL Świdnica
Godzina Termin 24 - 8 maj 2011 r. - niedziela
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - UNIA Złoty Stok
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - POGOŃ Pieszyce
17:00 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - GÓRNIK Boguszów-Gorce
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
17:00 VICTORIA Świebodzice - SPARTA Ziębice
17:00 NYSA Kłodzko - GROM Witków
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - AKS Strzegom
Godzina Termin 25 - 14 maj 2011 r. - sobota
17:00 AKS Strzegom - NYSA Kłodzko
17:00 GROM Witków - VICTORIA Świebodzice
Godzina Termin 25 - 15 maj 2011 r. - niedziela
17:00 UNIA Złoty Stok - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
17:00 STAL Świdnica - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
17:00 SPARTA Ziębice - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
17:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - KRYSZTAŁ Stronie Śl.
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
17:00 POGOŃ Pieszyce - ZJEDNOCZENI Żarów
Godzina Termin 26 - 22 maj 2011 r. - niedziela
17:00 POGOŃ Pieszyce - UNIA Złoty Stok
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - GÓRNIK Boguszów-Gorce
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
17:00 KRYSZTAŁ Stronie ŚL. - SPARTA Ziębice
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - GROM Witków
17:00 VICTORIA Świebodzice - AKS Strzegom
17:00 NYSA Kłodzko - STAL Świdnica
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
Godzina Termin 27 - 28 maj 2011 r. - sobota
17:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - NYSA Kłodzko
17:00 AKS Strzegom - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
17:00 GROM Witków - KRYSZTAŁ Stronie Śląskie
Godzina Termin 27 - 29 maj 2011 r. - niedziela
17:00 UNIA Złoty Stok - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
17:00 STAL Świdnica - VICTORIA Świebodzice
17:00 SPARTA Ziębice - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
17:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - ZJEDNOCZENI Żarów
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - POGOŃ Pieszyce
Godzina Termin 28 - 5 czerwiec 2011 r. - niedziela
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - UNIA Złoty Stok
17:00 POGOŃ Pieszyce - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - SPARTA Ziębice
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - GROM Witków
17:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - AKS Strzegom
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - STAL Świdnica
17:00 VICTORIA Świebodzice - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
17:00 NYSA Kłodzko - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
Godzina Termin 29 - 12 czerwiec 2011 r. - niedziela
17:00 NYSA Kłodzko - UNIA Złoty Stok
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - VICTORIA Świebodzice
17:00 STAL Świdnica - KRYSZTAŁ Stronie Śl.e
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - GROM Witków
17:00 SPARTA Ziębice - POGOŃ Pieszyce
17:00 ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna - GÓRNIK Boguszów-Gorce
17:00 JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr.
17:00 AKS Strzegom - WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój
Godzina Termin 30 - 19 czerwiec 2011 r. - niedziela
17:00 UNIA Złoty Stok - ISKRA BAGIETKA Jaszkowa Dolna
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - SPARTA Ziębice
17:00 POGOŃ Pieszyce - GROM Witków
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - AKS Strzegom
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa-Zdrój - STAL Świdnica
17:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - JUVENTUR PODZAMCZE Wałbrzych
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
17:00 VICTORIA Świebodzice - NYSA Kłodzko
AKS Strzegom | 2:1 | Nysa Kłodzko |
2011-05-14, 17:00:00 Stadion w Strzegomiu |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
STRZELCY 2010/2011
7 bramek - Kowalski
4 bramki - Lisowicz
2 bramki - Syper, Jaskułowski
1 bramka - Michał Stopa, Matecki